O RAD Mladá Boleslav

O RAD Mladá Boleslav

Jsme společnost s tradicí od roku 1995

Firma byla založena 1995 a sídlí ve vlastním areálu bývalého státního statku v Čejeticích u Mladé Boleslavi.

Výroba a montáž ocelových konstrukcí, přípravků, palet a dalších zámečnických výrobků dle požadavku objednatele.

Zabývá se zámečnickými pracemi ( ocelové konstrukce, ploty, kovové palety – Obalové hospodářství, schody atd.). Dále nabízí ubytování pro montážní pracovníky.

TISAX

TISAX

V roce 2021 jsme úspěšně absolvovali posouzení bezpečnosti informací TISAX® nezávislým certifikačním orgánem. Garantujeme tak bezpečnou výměnu citlivých informací nejen v rámci automobilového průmyslu.

Pro naši společnost R a D, s.r.o. má dostupnost, důvěrnost a integrita informací velkou hodnotu. Bezpečnostní zranitelnost by mohla mít za následek vážné bezpečnostní mezery na straně OEM a ztrátu důvěrných informací. Abychom eliminovali toho riziko, je součástí naší politiky snaha o transparentnost a standardizaci informační bezpečnosti. Přijali jsme proto rozsáhlá opatření na ochranu citlivých informací, a proto se řídíme katalogem otázek informační bezpečnosti Německého svazu automobilového průmyslu (VDA ISA). Posouzení provedl certifikační orgán Büreau Veritas Certification.

Scope-ID: S6V65C
Assessment-ID: P7MR92

Hodnocení bezpečnosti informací v automobilovém průmyslu podporuje jménem VDA Asociace ENX prostřednictvím TISAX (Trusted Information Security Assessment Exchange). Kompletní informace o výsledku lze získat výhradně přes portál ENX: https://portal.enx.com/en-US/TISAX/.

Pozn.: TISAX je registrovaná ochranná známka a řídí se pravidly asociace ENX – viz https://enx.com/tisax. TISAX a výsledky posouzení nejsou určeny široké veřejnosti.

Partneři

Vždy se snažíme o profesionální přístup ke každému zákazníkovi, který si můžete ověřit u částečného výčtu našich obchodních partnerů – ŠKODA AUTO , TÜV-SÜD czech, AUFFER DESIGN, Benet , Benet Engeneering, TOYOTA TSUSHO EUROPE SA, AUREL, INTERIORS, Viva Apartments, HYKRATECH, Obec Řepov a dalších.

Benet Engeneering
AUREL, INTERIORS
Viva Apartments
TÜV-SÜD czech
TOYOTA TSUSHO EUROPE SA
AUFFER DESIGN
ŠKODA AUTO
Obec Řepov
Juooh